Wie groot denkt denkt Olenz

Allround team van specialisten

Ons kantoor bestaat uit drie notarissen, een toegevoegd notaris, dertien kandidaat-notarissen, een paralegal en een team van twintig medewerkers, verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning. De kandidaat-notarissen zijn allen afgestudeerd in het notariële recht en werken samen met de notarissen aan uw dossier.

mw. mr. Isabelle Cox

mw. mr. Isabelle Cox

   Ondernemingsrecht

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits, Frans

   icox@olenz.nl

   + 31 (0)318-580747

   Meer info

mr. Jan-Willem Hermans

mr. Jan-Willem Hermans

   Familie- en Erfrecht, Onroerend goed

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   jhermans@olenz.nl

   +31 (0) 318-580 751 (onroerend goed) of + 31 (0) 318-580 753 (Familie- en erfrecht)

   Meer info

mr. Arnaud Wilod Versprille

mr. Arnaud Wilod Versprille

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   aversprille@olenz.nl

   +31(0) 318-580743

   Meer info

mw. mr. Leonie Stokkel

mw. mr. Leonie Stokkel

   Familie- en Erfrecht

   Toegevoegd notaris

   Nederlands, Engels

   lstokkel@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   Meer info

mr. Koen van den Berg

mr. Koen van den Berg

   Familie- en Erfrecht

   Toegevoegd notaris

   Nederlands, Engels, Duits, Spaans

   kvdberg@olenz.nl

   + 31 (0)318-580749

   Meer info

mw. mr. Mardaine Tokaai

mw. mr. Mardaine Tokaai

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Spaans, Papiaments

   mtokaai@olenz.nl

   +31 (0)318-580749

   Meer info

mw. mr. Moniek Wever

mw. mr. Moniek Wever

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   mwever@olenz.nl

   +31 (0)318-799 958

   Meer info

mw. mr. Renate Baegen

mw. mr. Renate Baegen

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   rbaegen@olenz.nl

   + 31 (0)318-580 747

   Meer info

mw. mr. Ilse Dommerholt

mw. mr. Ilse Dommerholt

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   idommerholt@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   Meer info

mw. mr. Lara Akihary

mw. mr. Lara Akihary

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   lakihary@olenz.nl

   +31 (0)318-580 743

   Meer info

mw. mr. Anne van de Lagemaat

mw. mr. Anne van de Lagemaat

   Onroerend goed

   Kandidaat notaris

   Nederlands, Engels

   avdlagemaat@olenz.nl

   +31 (0)318-580745

   Meer info

mw. mr. Louise Sturkenboom

mw. mr. Louise Sturkenboom

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat notaris

   Nederlands, Engels

   lsturkenboom@olenz.nl

   +31 (0)318-799958

   Meer info

mw. mr. Linda Sanders

mw. mr. Linda Sanders

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat notaris

   Nederlands, Engels

   lsanders@olenz.nl

   +31 (0)318-799958

   Meer info

mw. mr. Nikky Taboas y van Burken

mw. mr. Nikky Taboas y van Burken

   Onroerend goed

   Kandidaat notaris

   Nederlands, Engels

   ntaboas@olenz.nl

   +31 (0)318-580759

   Meer info

mw. mr. Kim van der Heijden

mw. mr. Kim van der Heijden

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat notaris

   Nederlands, Engels

   kvdheijden@olenz.nl

   +31 (0)318 580743

   Meer info

Gertine Groeneveld

Gertine Groeneveld

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   ggroeneveld@olenz.nl

   + 31 (0) 318-529393

   Meer info

Femke van Saane

Femke van Saane

   Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   fvsaane@olenz.nl

   +31 (0)318-799957

   Meer info

Corina Kieviet

Corina Kieviet

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   chensen@olenz.nl

   +31 (0) 318-580752

   Meer info

Loekie Janssen

Loekie Janssen

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   ljanssen@olenz.nl

   +31 (0) 318-580753

   Meer info

Hetty van Soest

Hetty van Soest

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   hvsoest@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   Meer info

Daniëlle van Ravenhorst

Daniëlle van Ravenhorst

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   dvravenhorst@olenz.nl

   +31 (0)318-580745

   Meer info

Jeannet van Middendorp

Jeannet van Middendorp

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvmiddendorp@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   Meer info

Cheyenne van Meijeren

Cheyenne van Meijeren

   Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   cvmeijeren@olenz.nl

   +31 (0)318-580743

   Meer info

Stefanie van Leeuwen

Stefanie van Leeuwen

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   svleeuwen@olenz.nl

   +31 (0)318-580751

   Meer info

Janneke van de Lagemaat

Janneke van de Lagemaat

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvdlagemaat@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   Meer info

Lianne van Kolfschoten

Lianne van Kolfschoten

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   lvkolfschoten@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799958

   Meer info

Gerdien Achterberg

Gerdien Achterberg

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   gachterberg@olenz.nl

   +31 (0) 318-580750

   Meer info

Rhodé van Burken

Rhodé van Burken

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvburken@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   Meer info

Angela van Geerenstein

Angela van Geerenstein

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   avgeerenstein@olenz.nl

   +31 (0) 318-580749

   Meer info

Sanne van Dijk

Sanne van Dijk

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   svdijk@olenz.nl

   + 31 (0) 318-580759

   Meer info

Natasja Harms

Natasja Harms

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   nharms@olenz.nl

   + 31 (0)318-580746

   Meer info

Annalies Wevers

Annalies Wevers

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   ameijer@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   Meer info

Theuny Bos LLB

Theuny Bos LLB

   Ondernemingsrecht

   Paralegal (HBO)

   Nederlands, Engels

   tbos@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799957

   Meer info

Marlies Kuiper

Marlies Kuiper

   

   Financieel

   Nederlands

   mkuiper@olenz.nl

   +31 (0) 318-529393

   Meer info

Ben Gerritsen

Ben Gerritsen

   

   Financieel

   Nederlands

   bgerritsen@olenz.nl

   +31 (0) 318-529393

   Meer info