denk-groot

Allround team van specialisten

Ons kantoor bestaat uit drie notarissen, een toegevoegd notaris, dertien kandidaat-notarissen, een paralegal en een team van twintig medewerkers, verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning. De kandidaat-notarissen zijn allen afgestudeerd in het notariële recht en werken samen met de notarissen aan uw dossier.

Angela van Geerenstein

Angela van Geerenstein

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   avgeerenstein@olenz.nl

   +31 (0) 318-580749

   

   Meer info

Annalies Wevers

Annalies Wevers

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   ameijer@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   

   Meer info

Ben Gerritsen

Ben Gerritsen

   

   Financieel

   Nederlands

   bgerritsen@olenz.nl

   +31 (0) 318-529393

   

   Meer info

Cheyenne van Meijeren

Cheyenne van Meijeren

   Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   cvmeijeren@olenz.nl

   +31 (0)318-580743

   

   Meer info

Corina Kieviet

Corina Kieviet

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   chensen@olenz.nl

   +31 (0) 318-580752

   

   Meer info

Daniëlle van Ravenhorst

Daniëlle van Ravenhorst

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   dvravenhorst@olenz.nl

   +31 (0)318-580745

   

   Meer info

Femke van Saane

Femke van Saane

   Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   fvsaane@olenz.nl

   +31 (0)318-799957

   

   Meer info

Gerdien Achterberg

Gerdien Achterberg

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   gachterberg@olenz.nl

   +31 (0) 318-580750

   

   Meer info

Gertine Groeneveld

Gertine Groeneveld

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   ggroeneveld@olenz.nl

   + 31 (0) 318-529393

   

   Meer info

Hetty van Soest

Hetty van Soest

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   hvsoest@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   

   Meer info

Janneke van de Lagemaat

Janneke van de Lagemaat

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvdlagemaat@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   

   Meer info

Jeannet van Middendorp

Jeannet van Middendorp

   

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvmiddendorp@olenz.nl

   +31 (0)318-529393

   

   Meer info

Lianne van Kolfschoten

Lianne van Kolfschoten

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   lvkolfschoten@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799958

   

   Meer info

Loekie Janssen

Loekie Janssen

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   ljanssen@olenz.nl

   +31 (0) 318-580753

   

   Meer info

Marjan van den Brink

Marjan van den Brink

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   mvdbrink@olenz.nl

   + 31 (0)318-580750

   

   Meer info

Marlies Kuiper

Marlies Kuiper

   

   Financieel

   Nederlands

   mkuiper@olenz.nl

   +31 (0) 318-529393

   

   Meer info

mr. Arnaud Wilod Versprille

mr. Arnaud Wilod Versprille

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   aversprille@olenz.nl

   +31(0) 318-580743

   

   Meer info

mr. Herre Sijtsema

mr. Herre Sijtsema

   Onroerend goed

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   hsijtsema@olenz.nl

   +31 (0)318-580750

   

   Meer info

mr. Jan-Willem Hermans

mr. Jan-Willem Hermans

   Familie- en Erfrecht, Onroerend goed

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   jhermans@olenz.nl

   +31 (0) 318-580 751 (onroerend goed) of + 31 (0) 318-580 753 (Familie- en erfrecht)

   

   Meer info

mr. Koen van den Berg

mr. Koen van den Berg

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans

   kvdberg@olenz.nl

   + 31 (0)318-580749

   

   Meer info

mw. mr. Anne van de Lagemaat

mw. mr. Anne van de Lagemaat

   Onroerend goed

   Kandidaat-notaris

   Nederlands

   avdlagemaat@olenz.nl

   +31 (0)318-580745

   

   Meer info

mw. mr. Ilse Dommerholt

mw. mr. Ilse Dommerholt

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   idommerholt@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   

   Meer info

mw. mr. Isabelle Cox

mw. mr. Isabelle Cox

   Ondernemingsrecht

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits, Frans

   icox@olenz.nl

   + 31 (0)318-580747

   U en uw bedrijf

   Meer info

mw. mr. Kim van der Heijden

mw. mr. Kim van der Heijden

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   kvdheijden@olenz.nl

   +31 (0)318-580754

   

   Meer info

mw. mr. Lara Akihary

mw. mr. Lara Akihary

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   lakihary@olenz.nl

   +31 (0)318-580 743

   U en uw bedrijf

   Meer info

mw. mr. Leonie Stokkel

mw. mr. Leonie Stokkel

   Familie- en Erfrecht

   Toegevoegd notaris

   Nederlands, Engels

   lstokkel@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   

   Meer info

mw. mr. Linda Sanders

mw. mr. Linda Sanders

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   lsanders@olenz.nl

   +31 (0)318-799958

   

   Meer info

mw. mr. Louise Sturkenboom

mw. mr. Louise Sturkenboom

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   lsturkenboom@olenz.nl

   +31 (0)318-799958

   

   Meer info

mw. mr. Mardaine Tokaai

mw. mr. Mardaine Tokaai

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Spaans, Papiaments

   mtokaai@olenz.nl

   +31 (0)318-580749

   

   Meer info

mw. mr. Moniek Wever

mw. mr. Moniek Wever

   Duurzaam, Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   mwever@olenz.nl

   +31 (0)318-799 958

   

   Meer info

mw. mr. Nikky Taboas y van Burken

mw. mr. Nikky Taboas y van Burken

   Onroerend goed

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   ntaboas@olenz.nl

   +31 (0)318-580759

   

   Meer info

mw. mr. Renate Baegen

mw. mr. Renate Baegen

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   rbaegen@olenz.nl

   + 31 (0)318-580 747

   

   Meer info

mw. mr. Stephanie Dekker

mw. mr. Stephanie Dekker

   Ondernemingsrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   sdekker@olenz.nl

   + 31 (0) 318-529393

   

   Meer info

Natasja Harms

Natasja Harms

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   nharms@olenz.nl

   + 31 (0)318-580746

   

   Meer info

Rhodé van Burken

Rhodé van Burken

   Familie- en Erfrecht

   Ondersteunend

   Nederlands

   jvburken@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   

   Meer info

Sanne van Dijk

Sanne van Dijk

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   svdijk@olenz.nl

   + 31 (0) 318-580759

   

   Meer info

Stefanie van Leeuwen

Stefanie van Leeuwen

   Onroerend goed

   Ondersteunend

   Nederlands

   svleeuwen@olenz.nl

   +31 (0)318-580751

   

   Meer info

Theuny Bos LLB

Theuny Bos LLB

   Ondernemingsrecht

   Paralegal (HBO)

   Nederlands, Engels

   tbos@olenz.nl

   + 31 (0) 318-580769

   

   Meer info