Wie groot denkt denkt Olenz

Allround team van specialisten

Ons kantoor bestaat uit drie notarissen, een toegevoegd notaris, dertien kandidaat-notarissen, een paralegal en een team van twintig medewerkers, verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning. De kandidaat-notarissen zijn allen afgestudeerd in het notariële recht en werken samen met de notarissen aan uw dossier.

mr. Jan-Willem Hermans

mr. Jan-Willem Hermans

   Familie- en Erfrecht, Onroerend goed

   Notaris

   Nederlands, Engels, Duits

   jhermans@olenz.nl

   +31 (0) 318-580 751 (onroerend goed) of + 31 (0) 318-580 753 (Familie- en erfrecht)

   Meer info

mr. Koen van den Berg

mr. Koen van den Berg

   Familie- en Erfrecht

   Toegevoegd notaris

   Nederlands, Engels, Duits, Spaans

   kvdberg@olenz.nl

   + 31 (0)318-580749

   Meer info

mw. mr. Leonie Stokkel

mw. mr. Leonie Stokkel

   Familie- en Erfrecht

   Toegevoegd notaris

   Nederlands, Engels

   lstokkel@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   Meer info

mw. mr. Ilse Dommerholt

mw. mr. Ilse Dommerholt

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels

   idommerholt@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   Meer info

mw. mr. Mardaine Tokaai

mw. mr. Mardaine Tokaai

   Familie- en Erfrecht

   Kandidaat-notaris

   Nederlands, Engels, Spaans, Papiaments

   mtokaai@olenz.nl

   +31 (0)318-580749

   Meer info

Rhodé van Burken

Rhodé van Burken

   Familie- en Erfrecht

   Notarieel medewerker

   Nederlands

   jvburken@olenz.nl

   + 31 (0) 318-799960

   Meer info

Angela van Geerenstein

Angela van Geerenstein

   Familie- en Erfrecht

   Notarieel medewerker

   Nederlands

   avgeerenstein@olenz.nl

   +31 (0) 318-580749

   Meer info

Loekie Janssen

Loekie Janssen

   Familie- en Erfrecht

   Notarieel medewerker

   Nederlands

   ljanssen@olenz.nl

   +31 (0) 318-580753

   Meer info

Hetty van Soest

Hetty van Soest

   Familie- en Erfrecht

   Notarieel medewerker

   Nederlands

   hvsoest@olenz.nl

   +31 (0)318-580768

   Meer info